Nevşin Mengü işin neresinde… Şahan Gökbakar Muharrem İnce’yi bıraktı

Gazeteci Nevşin Mengü, Memleket Partisi lideri Muharrem İnce’nin kendisini aradığını kaydederek, “Sinirlendi. Muharrem Bey, biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Bey dedim telefonu kapattım” ifadelerini kullandı.

Mengü, Fox TV’de yayınlanan Orta Sayfa isimli programda, iktidar destekli sosyal medya trollerinin Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi ön plana çıkarmaya çalıştığını iddia etti.

İddialar üzerine Muharrem İnce’nin Mengü’yü aradığı öğrenildi.

Gazeteci Nevşin Mengü, o telefon görüşmesinin ayrıntılarını şu sözlerle anlattı:

“Muharrem İnce Cumartesi sabahı saat 10.30 gibi aradı; ‘Sen, elinde veri yok, neye göre konuşuyorsun’ dedi. Ben de; ‘Var elimde, elimizde veri’ dedim. İnce; ‘Yok ya, nereden olacak senin elinde veri!’ dedi çıkıştı. Sonra, bana hem AK Partililer, hem de CHP’liler oy veriyor dedi.

Sinirlendi. Muharrem Bey, biraz da ağır konuştu. Tamam Muharrem Bey dedim telefonu kapattım. Allah’ım, Ya Rabbim. iyice şeyin de şeyi çıktı. Siyasetçiler artık böyle arıyor, Sana ne falan böyle. Kafa tutuyor böyle. Elimde veri var diyorum, yok ya diyor. Acayip hal yani.”

ŞAHAN GÖKBAKAR DEVREYE GİRDİ

Komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Birgün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Bazı hallerini doğru ve samimi bulurdum. Dedim ben de geri takip edeyim. Sonra, CB adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü
arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya. Hani farklıydınız? Bırakıyorum takibi”

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir